V současnosti hledáme zaměstnance pro uvedené pracovní pozice:

VÝROBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE

Náplň práce: Výroba potravin, manipulace s materiálem, obsluha strojního zařízení.

Požadujeme: Vyučení v jakémkoliv oboru, manuální zručnost.

Datum nástupu: Možný okamžitý nástup.

Nabízíme: Stabilní dlouhodobé zaměstnání v úspěšné a stále se rozvíjející nadnárodní firmě s dlouholetou tradicí a po zapracování nadstandardní platové ohodnocení závislé na výkonu:

- mimořádnou odměnu na letní dovolenou a Vánoce

- příplatek na stravování

- příspěvek na důchodové připojištění

- příplatek za noční směnu ve výši 15%

- věrnostní odměna

- příplatek na dojíždění

- měsíční poukázka FlexiPass

- pracovní místo v Sušici

- 2 dny zdravotní dovolené navíc

LETNÍ BRIGÁDA –VÝROBNÍ DĚLNÍK / DĚLNICE

Požadujeme: Věk od 18 let, práce na 3 směny, ochota pracovat ve výrobním prostředí, manuální zručnost.

Datum nástupu: Od června do září 2019

Nabízíme možnost přivýdělku na DPP v úspěšné a stále se rozvíjející nadnárodní firmě, hodinová sazba, pracovní místo v Sušici.